-12%







4 090 ₴
3 590 ₴
Професійна бензопила DEMON® – незамінний інструмент для кожного садівника, як для любителя, так і для професіонала. Потужність, продуктивність і дизайн відповідають усім вашим вимогам. Ця модель адаптована до потреб користувача та вдосконалена в усіх аспектах, забезпечуючи безпечну, гнучку та надійну роботу.
Ключові переваги:


Бензопила Demon M831342 ідеально підходить для виконання найрізноманітніших завдань. Наприклад, ви можете використовувати її для обрізки дерев у саду або заготівлі дров для каміна. Ця бензопила значно полегшить роботу, зробивши її більш ефективною та менш трудомісткою.
Якщо ви шукаєте надійний інструмент для дачі чи професійної роботи, бензопила DEMON® стане вашим незамінним помічником. Висока якість, безпечна експлуатація та доступна ціна роблять її чудовим вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Damon Industries |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 380 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 380 |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12.5 м/сек |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |