TOBY MARKET – Все для щасливого дитинства,

це місце, де батьки підберуть своєму малюкові кращі товари – перший комфортабельний транспорт та розвиваючі іграшки. Це дозволить дбайливим батькам з перших місяців життя забезпечити гармонійний і активний розвиток.

МИ САМІ БАТЬКИ, ТОМУ ЗНАЄМО, ЩО ПОТРІБНО Вашій дитині!

Ми знаємо, з яким трепетом ви чекали появу свого малюка, знаємо, як складно дається виховання особливо на першому році життя. В інтернет-магазині дитячих товарів представлені кращі моделі меблів, розвиваючих іграшок і транспорту.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА ОБОВ’ЯЗКОВА СЕРТИФІКАЦІЯ

Ми реалізуємо тільки сертифіковані товари, що гарантує нешкідливість і якість у кожній деталі. Це особливо важливо для самих маленьких, тому що в колясці або ходунках малятко буде не тільки їздити, але і тягнути все в рот, намагатися відірвати все, що не прикручено. Ми особисто перевіряємо всі деталі і пропонуємо лише ті моделі і виробників, які пройшли нашу перевірку.

ПРИЄМНІ ЦІНИ

Ми не завищуємо ціни, щоб потім давати «фальшиві знижки», а спочатку пропонуємо товари за ціною, нижче на 5-20% нижче ніж у конкурентів, причому вже зі знижками, так як замовляємо товари для дітей безпосередньо у виробників з Європи та Китаю.

Ми хотіли створити і створили інтернет-магазин дитячих товарів для всіх, щоб кожен клієнт знайшов відповідну коляску, іграшку, столик для годування або качалку, без шкоди сімейному бюджету.

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Відправка відбудеться в найкоротші терміни, щоб ви швидше змогли порадувати малюка і полегшити процес виховання.

НАЙМИЛІШІ І СТИЛЬНІ

В першу чергу ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд, тому на сайті підібрані тільки трендові кольори і милі візерунки меблів і аксесуарів для вашого малюка. Ви обов’язково підберете модель ліжечка або манежу, який ідеально впишеться у ваш інтер’єр, адже одна модель представлена ​​в декількох колірних рішеннях.

Ми продумали все до дрібниць, тому що підтримуємо прагнення дати дитині найкраще. А щоб ваш вибір повністю виправдав очікування – телефонуйте нам або замовляйте зворотний дзвінок. Ми підберемо універсальні моделі і підкажемо, як можна заощадити!